Έφυγαν 4 ξένοι από τον Αιγινιακό - Δύο οι προσθήκες στον Τύρναβο Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Στις τέσσερις έχουν φθάσει οι αποχωρήσεις για τον Αιγινιακό ενώ δύο μεταγραφικές κινήσεις ολοκλήρωσε ο Τύρναβος.
Συγκεκριμένα από την ομάδα του Αιγινιακού συμφώνησαν και αποχωρούν οι Τσουρλίνοφ, Φερνάντεζ, Μιλόσκοβιτς και Σίκιμιτς ενώ για τον Τύρναβο ανακοινώθηκαν οι προσθήκες των Δημήτρη Καραμανλή και Θανάση Κανούλα. Ο μεν πρώτος είναι 28χρονος και αγωνίζεται στο κέντρο της άμυνας και στο παρελθόν έχει περάσει από την ομάδα της Αναγέννησης Καρδίτσας ενώ ο δεύτερος είναι 22χρονος και αγωνίζεται ως επιθετικός.