Επιστροφή του Σ. Σάββα στην Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Μικρό διάλλειμα αποδείχθηκε τελικά η απουσία του Σάκη Σάββα από την Αναγέννηση Καρδίτσας, καθώς ο καρδιτσιώτης ποδοσφαιριστής αποτελεί εδώ και λίγες ώρες την τρίτη μεταγραφή της ομάδας.
Ο 27χρονος αποχώρησε από τους κιτρινόμαυρους το καλοκαίρι για την φανέλα του Πανναξιακού ωστόσο χθες Τετάρτη έλυσε το συμβόλαιό του με την ομάδα της Νάξου.
Η τρίτη μεταγραφική κίνηση γεμίζει εκ νέου το ρόστερ των κιτρινόμαυρων που μετρούσαν τρεις απώλειες στην μεταγραφική περίοδο αλλά και κάποιους ευτυχώς ελαφρούς τραυματισμούς (με εξαίρεση του Κοντού) που περιόρισαν αισθητά τις επιλογές του Σ. Θεοδοσιάδη για τον καταρτισμό της ενδεκάδας στον τελευταίο αγώνα με την Δόξα Δράμας.
Τελευταία τροποποίηση στις16 Ιανουαρίου 2014, 14:54