Με Αλεξίου συνεχίζει ο Απόλλων Καλαμαριάς Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Στη λύση του Αλέξη Αλεξίου για τον πάγκο της ομάδας κατέληξε η διοίκηση της Καλαμαριάς για την αντικατάσταση του Παντζιαρά.
Η επίσημη ανακοίνωση:
Η Π.Α.Ε. Απόλλων 1926 ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον κ. Αλέξη Αλεξίου, ο οποίος αναλαμβάνει τα ηνία της ομάδας για το υπόλοιπο της χρονιάς. Βοηθός του και συνεργάτης του θα είναι ο κ. Μάκης Δανδίκας. Φέτος ο κ. Αλεξίου ξεκίνησε την χρονιά στην Αναγέννηση Γιαννιτσών αλλά αποχώρησε λόγω των πολλών προβλημάτων που αντιμετώπιζε η ομάδα της Αναγέννησης. Η Π.Α.Ε. Απόλλων 1926 του εύχεται καλή επιτυχία.
Τελευταία τροποποίηση στις29 Δεκεμβρίου 2013, 00:09