Νοκ άουτ και ο Σωκράτης με την Δόξα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Άλλη μια απουσία όπως όλα δείχνουν προστέθηκε στο μπλοκάκι του Σ. Θεοδοσιάδη για τον κυριακάτικο αγώνα της Αναγέννησης κόντρα στην Δόξα Δράμας.
Στην προπόνηση της Παρασκευής τραυματίστηκε ο Σωκράτης Μπουντούρης, με την ιατρική διάγνωση να δείχνει θλάση στο δικέφαλο. Έτσι περιορίζονται ακόμα περισσότερο οι επιλογές του Θεοδοσιάδη ενώ θυμίζουμε επιθετικά χωλαίνει και ο Κρανιώτης που αντιμετωπίζει πρόβλημα με τους κοιλιακούς.
Όπως έγινε γνωστό επίσης από την Football League η αναμέτρηση της μεθεπόμενης αγωνιστικής με αντίπαλο τον Τύρναβο στο Δημοτικό Στάδιο θα πραγματοποιηθεί Παρασκευή και προφανώς θα είναι τηλεοπτικός από το συνδρομητικό κανάλι του OTE TV που έχει τα τηλεοπτικά δικαιώματα.
Τελευταία τροποποίηση στις10 Ιανουαρίου 2014, 20:07