Πάλι προπονητή ψάχνουν τα Γιαννιτσά - Στον Πανηλειακό ο Βούζας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Κάθε ρεκόρ αλλαγής προπονητών θα σπάσει όπως όλα δείχνουν η Αναγέννηση Γιαννιτσών, καθώς η συμφωνία με τον Κώστα Σταματίου διακόπηκε με πρωτοβουλία του προπονητή.
Έτσι η ομάδα των Γιαννιτσών, που επιδιώκει να παραμείνει στην Football League θα πρέπει να αναζητήσει το 5ο της προπονητή τη φετινή σεζόν, καθώς προηγήθηκαν ήδη του Σταματίου Αλεξίου, Καμπερίδης και Ζαλίκας.
Αντίθετα στον πάγκο του Πανηλειακού θα κάτσει για πρώτη φορά τη φετινή ποδοσφαιρική σεζόν ο Καρδιτσιώτης τεχνικός Βασίλης Βούζας, ο οποίος και ανακοινώθηκε επίσημα από την ομάδα της Ηλείας.