Στη λύση Τοπαλίδη κατέληξαν τα Γιαννιτσά Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ο Γιάννης Τοπαλίδης θα είναι τελικά ο 5ος προπονητής για την Αναγέννηση Γιαννιτσών την φετινή χρονιά με βασικό ερώτημα όμως το πόσο τελικά θα μείνει...
Ο πρώην βοηθός του Ομοσπονδιακού προπονητή Ότο Ρεχάγκελ στην Εθνική Ελλάδας, δεν έχει στεριώσει για μεγάλο διάστημα σε αρκετές ομάδες της Football League το τελευταίο διάστημα κάνοντας (θεωρητικά) ακόμα πιο δύσκολη την μακρόπνοη συνεργασία των δύο πλευρών.
Η πρεμιέρα μάλιστα του Τοπαλίδη γίνεται με την πρωτοπόρο του πρωταθλήματος Κέρκυρα στα Γιαννιτσά την Δευτέρα 6 Ιανουαρίου.
Τελευταία τροποποίηση στις31 Δεκεμβρίου 2013, 16:18