Ανακοίνωσε Ζγκούρι και δύο για το τεχνικό τιμ ο Α.Ο. Τρίκαλα
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Μία μεταγραφή ποδοσφαιριστή του Ροντιόν Ζγκούρι καθώς και τη συνεργασία με ένα γυμναστή και έναν προπονητή τερματοφυλάκων γνωστοποίησε σήμερα η ΠΑΕ Α.Ο. Τρίκαλα.
Αναλυτικά οι σχετικές ανακοινώσεις:
Η ΠΑΕ ΑΟ Τρίκαλα ανακοινώνει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή, Ροντιόν Ζγκούρι. Ο 29χρονος επιθετικός (14/3/1988) αγωνιζόταν στην ομάδα του Αιγινιακού ( 30 συμμετοχές, 8 γκολ) ενώ έχει παίξει στον Νέστο Χρυσούπολης,τον Ηρακλή Αμπελοκήπων και τον Οδυσσέα Κορδελιού.
Η ΠΑΕ ΑΟ Τρίκαλα ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τους Μερτ Ισμπιλίρ και Γιάννη Ζαλαώρα οι οποίοι εντάσσονται στο τεχνικό τιμ της ομάδας μας με την ιδιότητα του γυμναστή και του προπονητή τερματοφυλάκων αντίστοιχα.
Ο Ίσμπιλίρ έχει δίπλωμα γυμναστή και προπονητή ποδοσφαίρου και έχει εργαστεί στην ομάδα της Καλλονής στο πρωτάθλημα της Superleague για 3 χρόνια όπως επίσης και στον Παναιτωλικό για 6 μήνες.
Ο Ζαλαώρας είναι προπονητής τερματοφυλάκων και ανανέωσε την συνεργασία του με την ομάδα μας.