Απέκτησε ξανά πρόεδρο η Football League
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Kατά την συνεδρίαση του Δ.Σ. της Football League την Τρίτη (14/2) πάρθηκαν οι ακόλουθες αποφάσεις:
Εξελέγη νέος Πρόεδρος του Δ.Σ. ο κ. Λεωνίδας Λεουτσάκος (ΠΑΕ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ) με Α' Αντιπρόεδρο τον κ. Παναγιώτη Γιαννόπουλο (ΠΑΕ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ) και Β' Αντιπρόεδρο τον κ. Χρήστο Δημόπουλο (ΠΑΕ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ).
Το Δ.Σ. εξουσιοδότησε το νέο Πρόεδρο να προχωρήσει στην αναμόρφωση των πινάκων παρατηρητών και οικονομικής επιστασίας και σύντομα θα προσδιοριστούν τα σχετικά σεμινάρια εκπαίδευσης.