Γιάννης Ρόβας: Βγήκε πιστοποιητικό πυροπροστασίας για το ΔΑΚ και στάλθηκε στην Περιφέρεια Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
![Γιάννης Ρόβας: Βγήκε πιστοποιητικό πυροπροστασίας για το ΔΑΚ και στάλθηκε στην Περιφέρεια](/media/k2/items/cache/8baf4f3b8dbf942e5adcd584f7926735_L.jpg)
Για την έκδοση πιστοποιητικού πυροπροστασίας στο ΔΑΚ, από την Πυροσβεστική Υπηρεσία, ενημέρωσε το KarditsaLive.Net, ο πρόεδρος του ΔΟΠΑΚ κ. Γιάννης Ρόβας.
Το πιστοποιητικό εκδόθηκε το μεσημέρι της Παρασκευής, στάλθηκε στο αρμόδιο τμήμα της Περιφερειακής Ενότητας και αναμένεται η έκδοση άδειας για την τέλεση του αγώνα Αναγέννηση-ΑΕΛ με θεατές, κατέληξε ο πρόεδρος του ΔΟΠΑΚ.
Εφόσον τα παραπάνω επιβεβαιωθούν σε σύντομο χρονικό διάστημα θα έχουμε και κοινοποίηση της νέας άδειας.
Π.Κ.