Οι Δημοπουλαίοι αποφάσισαν αλλαγή προπονητή στον Πανελευσινιακό
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Αλλαγή προπονητή είχαμε στην ομάδα του Πανελευσινιακού με τον Θ. Δημόπουλο να αποχωρεί και τον έμπειρο Γιώργο Βαζάκα να αναλαμβάνει τα ηνία της ομάδας της Ελευσίνας.
Αναλυτικά οι δύο ανακοινώσεις της ΠΑΕ Πανελευσινιακός:
Η ΠΑΕ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ μετά από κοινή απόφαση των : Προέδρου Σπύρου Δημόπουλου, Χρήστου Δημόπουλου και Θανάση Δημόπουλου, ανακοινώνει την αποχώρηση του Θανάση Δημόπουλου από το τεχνικό team, ο οποίος αναλαμβάνοντας πλέον τη θέση του τεχνικού διευθυντή της ομάδος θα παραδώσει τα ηνία της θέσης του και την καθοδήγηση της ομάδας σε νέο προπονητή ο οποίος θα ανακοινωθεί μέσα στις επόμενες ώρες.
Η διοίκηση της ΠΑΕ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ βρίσκεται στην ευχαριστη θεση να ανακοινώσει την έναρξη συνεργασίας με τον προπονητή Κο Βαζακα Γεώργιο. Τον καλωσορίζουμε στην οικογένεια μας και ευχομαστε στον νέο προπονητή μας καλή αρχή με πολλές επιτυχίες στην συνεχεια του πρωταθληματος. Ολοι μαζί θα πορευτούμε, ενωμένοι, σ’ αυτή τη δύσκολη διαδρομή.