ΠΑΕ Αναγέννηση: "Ο κόσμος, το μεγαλύτερο δώρο για την ομάδα μας στο ματς με τη Σπάρτη!"
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Το 2017 εκπνέει και η ομάδα μας έχει έναν τελευταίο «τελικό» σε ένα έτος όπου η εφετινή της προσπάθεια στην Καρδίτσα συνοδεύεται από αήττητη παρουσία με μηδέν παθητικό.
Σε αυτό το επίτευγμα ο κόσμος έχει δώσει ήδη το στίγμα του στους ποδοσφαιριστές και το αγωνιστικό τμήμα οι οποίοι αγωνίζονται με ισχυρό κίνητρο και δυναμική όταν καλούνται να υπερασπιστούν το «σπίτι» τους.
Έτσι, και την Πέμπτη, 21 Δεκεμβρίου στις 15:00 απέναντι στην ΑΕ Σπάρτη, η εικόνα ενός γεμάτου Σταδίου θα είναι το μεγαλύτερο δώρο που μπορεί να κάνει η Καρδίτσα στην ομάδα μας, στην προσπάθεια που με μεράκι, αγάπη και θυσίες εξελίσσεται φέτος.
Καλούμε τον κιτρινόμαυρο λαό να γίνει ο 12ος παίχτης που πάντα καθόριζε τους συσχετισμούς δίνοντας σφυγμό, παλμό και ώθηση στην Αναγέννηση στο δρόμο για τη νίκη!
Μετά τιμής,
το Δ.Σ. της ΠΑΕ Αναγέννηση