Πρεμιέρα εντός και με Αγροτικό Αστέρα για την Αναγέννηση - Όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Την σειρά των αγώνων που θα αντιμετωπίσει τους αντιπάλους της στο πρωτάθλημα της Football League έμαθε το μεσημέρι της Παρασκευής η Αναγέννηση.
Οι κιτρινόμαυροι ξεκινούν με εντός έδρας αγώνα στο Δημοτικό Στάδιο με αντίπαλο τον Αγροτικό Αστέρα και ακολουθεί η συνέχεια στο γήπεδο της Καλλιθέας.
Τα τρία Θεσσαλικά ντέρμπι με Τρίκαλα, Λάρισα και Ολυμπιακό Βόλου θα δοθούν την 6η, 12η και 16η αγωνιστική αντίστοιχα με τα δύο πρώτα εντός και το τελευταίο εκτός.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των 34 αγωνιστικών:
1η αγωνιστική (27 Σεπτεμβρίου)
Πανελευσινιακός - Παναχαϊκή
ΑΕΛ - Λαμία
Κέρκυρα - Καλλιθέα
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αγροτικός Αστέρας
Εργοτέλης - Χανιά
Τρίκαλα - Κισσαμικός
Απόλλων Σμύρνης - Ζάκυνθος
Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου
2η αγωνιστική (4 Οκτωβριου)
ΑΕΛ - Πανελευσινιακός
Παναχαϊκή - Κέρκυρα
Λαμία - Παναιγιάλειος
Καλλιθέα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αχαρναϊκός - Εργοτέλης
Αγροτικός Αστέρας - Τρίκαλα
Χανιά - Απόλλων Σμύρνης
Κισσαμικός - Πανσερραϊκός
Ζάκυνθος - Ολυμπιακός Βόλου
3η αγωνιστική (11 Οκτωβρίου)
Πανελευσινιακός - Κέρκυρα
Παναιγιάλειος - ΑΕΛ
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναχαϊκή
Εργοτέλης - Λαμία
Τρίκαλα - Καλλιθέα
Απόλλων Σμύρνης - Αχαρναϊκός
Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας
Ολυμπιακός Βόλου - Χανιά
Ζάκυνθος - Κισσαμικός
4η αγωνιστική (18 Οκτωβρίου)
Παναιγιάλειος - Πανελευσινιακός
Κέρκυρα - Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΕΛ - Εργοτέλης
Παναχαϊκή - Τρίκαλα
Λαμία - Απόλλων Σμύρνης
Καλλιθέα - Πανσερραϊκός
Αχαρναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου
Αγροτικός Αστέρας - Ζάκυνθος
Χανιά - Κισσαμικός
5η αγωνιστική (25 Οκτωβρίου)
Πανελευσινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Εργοτέλης - Παναιγιάλειος
Τρίκαλα - Κέρκυρα
Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΛ
Πανσερραϊκός - Παναχαϊκή
Ολυμπιακός Βόλου - Λαμία
Ζάκυνθος - Καλλιθέα
Κισσαμικός - Αχαρναϊκός
Χανιά - Αγροτικός Αστέρας
6η αγωνιστική (1 Νοεμβρίου)
Εργοτέλης - Πανελευσινιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα
Παναιγιάλειος - Απόλλων Σμύρνης
Κέρκυρα - Πανσερραϊκός
ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου
Παναχαϊκή - Ζάκυνθος
Λαμία - Κισσαμικός
Καλλιθέα - Χανιά
Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας
7η αγωνιστική (8 Νοεμβρίου)
Πανελευσινιακός - Τρίκαλα
Απόλλων Σμύρνης - Εργοτέλης
Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου - Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος - Κέρκυρα
Κισσαμικός - ΑΕΛ
Χανιά - Παναχαϊκή
Αγροτικός Αστέρας - Λαμία
Αχαρναϊκός - Καλλιθέα
8η αγωνιστική (15 Νοεμβρίου)
Απόλλων Σμύρνης - Πανελευσινιακός
Τρίκαλα - Πανσερραϊκός
Εργοτέλης - Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ζάκυνθος
Παναιγιάλειος - Κισσαμικός
Κέρκυρα - Χανιά
ΑΕΛ - Αγροτικός Αστέρας
Παναχαϊκή - Αχαρναϊκός
Λαμία - Καλλιθέα
9η αγωνιστική (22 Νοεμβρίου)
Πανελευσινιακός - Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Σμύρνης
Ζάκυνθος - Τρίκαλα
Κισσαμικός - Εργοτέλης
Χανιά - Αναγέννηση Καρδίτσας
Αγροτικός Αστέρας - Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός - Κέρκυρα
Καλλιθέα - ΑΕΛ
Λαμία - Παναχαϊκή
10η αγωνιστική (29 Νοεμβρίου)
Ολυμπιακός Βόλου - Πανελευσινιακός
Πανσερραϊκός - Ζάκυνθος
Απόλλων Σμύρνης - Κισσαμικός
Τρίκαλα - Χανιά
Εργοτέλης - Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αχαρναϊκός
Παναιγιάλειος - Καλλιθέα
Κέρκυρα - Λαμία
Παναχαϊκή - ΑΕΛ
11η αγωνιστική (6 Δεκεμβρίου)
Πανελευσινιακός - Ζάκυνθος
Κισσαμικός - Ολυμπιακός Βόλου
Χανιά - Πανσερραϊκός
Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης
Αχαρναϊκός - Τρίκαλα
Καλλιθέα - Εργοτέλης
Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή - Παναιγιάλειος
ΑΕΛ - Κέρκυρα
12η αγωνιστική (13 Δεκεμβρίου)
Κισσαμικός - Πανελευσινιακός
Ζάκυνθος - Χανιά
Ολυμπιακός Βόλου - Αγροτικός Αστέρας
Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός
Απόλλων Σμύρνης - Καλλιθέα
Τρίκαλα - Λαμία
Εργοτέλης - Παναχαϊκή
Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ
Κέρκυρα - Παναιγιάλειος
13η αγωνιστική (20 Δεκεμβρίου)
Πανελευσινιακός - Χανιά
Αγροτικός Αστέρας - Κισσαμικός
Αχαρναϊκός - Ζάκυνθος
Καλλιθέα - Ολυμπιακός Βόλου
Λαμία - Πανσερραϊκός
Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης
ΑΕΛ - Τρίκαλα
Κέρκυρα - Εργοτέλης
Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Καρδίτσας
14η αγωνιστική (3 Ιανουαρίου)
Αγροτικός Αστέρας - Πανελευσινιακός
Χανιά - Αχαρναϊκός
Κισσαμικός - Καλλιθέα
Ζάκυνθος - Λαμία
Ολυμπιακός Βόλου - Παναχαϊκή
Πανσερραϊκός - ΑΕΛ
Απόλλων Σμύρνης - Κέρκυρα
Τρίκαλα - Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Καρδίτσας - Εργοτέλης
15η αγωνιστική (10 Ιανουαρίου)
Πανελευσινιακός - Αχαρναϊκός
Καλλιθέα - Αγροτικός Αστέρας
Λαμία - Χανιά
Παναχαϊκή - Κισσαμικός
ΑΕΛ - Ζάκυνθος
Κέρκυρα - Ολυμπιακός Βόλου
Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Απόλλων Σμύρνης
Εργοτέλης - Τρίκαλα
16η αγωνιστική (17 Ιανουαρίου)
Καλλιθέα - Πανελευσινιακός
Αχαρναϊκός - Λαμία
Αγροτικός Αστέρας - Παναχαϊκή
Χανιά - ΑΕΛ
Κισσαμικός - Κέρκυρα
Ζάκυνθος - Παναιγιάλειος
Ολυμπιακός Βόλου - Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός - Εργοτέλης
Τρίκαλα - Απόλλων Σμύρνης
17η αγωνιστική (24 Ιανουαρίου)
Πανελευσινιακός - Λαμία
Παναχαϊκή - Καλλιθέα
ΑΕΛ - Αχαρναϊκός
Κέρκυρα - Αγροτικός Αστέρας
Παναιγιάλειος - Χανιά
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κισσαμικός
Εργοτέλης - Ζάκυνθος
Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Σμύρνης - Πανσερραϊκός
18η αγωνιστική (31 Ιανουαρίου)
Παναχαϊκή - Πανελευσινιακός
Λαμία - ΑΕΛ
Καλλιθέα - Κέρκυρα
Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος
Αγροτικός Αστέρας - Αναγέννηση Καρδίτσας
Χανιά - Εργοτέλης
Κισσαμικός - Τρίκαλα
Ζάκυνθος - Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός Βόλου - Πανσερραϊκός
19η αγωνιστική (7 Φεβρουαρίου)
Πανελευσινιακός - ΑΕΛ
Κέρκυρα - Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος - Λαμία
Αναγέννηση Καρδίτσας - Καλλιθέα
Εργοτέλης - Αχαρναϊκός
Τρίκαλα - Αγροτικός Αστέρας
Απόλλων Σμύρνης - Χανιά
Πανσερραϊκός - Κισσαμικός
Ολυμπιακός Βόλου - Ζάκυνθος
20η αγωνιστική(14 Φεβρουαρίου)
Κέρκυρα - Πανελευσινιακός
ΑΕΛ - Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή - Αναγέννηση Καρδίτσας
Λαμία - Εργοτέλης
Καλλιθέα - Τρίκαλα
Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης
Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός
Χανιά - Ολυμπιακός Βόλου
Κισσαμικός - Ζάκυνθος
21η αγωνιστική (21 Φεβρουαρίου)
Πανελευσινιακός - Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κέρκυρα
Εργοτέλης - ΑΕΛ
Τρίκαλα - Παναχαϊκή
Απόλλων Σμύρνης - Λαμία
Πανσερραϊκός - Καλλιθέα
Ολυμπιακός Βόλου - Αχαρναϊκός
Ζάκυνθος - Αγροτικός Αστέρας
Κισσαμικός - Χανιά
22η αγωνιστική (28 Φεβρουαρίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανελευσινιακός
Παναιγιάλειος - Εργοτέλης
Κέρκυρα - Τρίκαλα
ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης
Παναχαϊκή - Πανσερραϊκός
Λαμία - Ολυμπιακός Βόλου
Καλλιθέα - Ζάκυνθος
Αχαρναϊκός - Κισσαμικός
Αγροτικός Αστέρας - Χανιά
23η αγωνιστική (6 Μαρτίου)
Πανελευσινιακός - Εργοτέλης
Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος
Πανσερραϊκός - Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΛ
Ζάκυνθος - Παναχαϊκή
Κισσαμικός - Λαμία
Χανιά - Καλλιθέα
Αγροτικός Αστέρας - Αχαρναϊκός
24η αγωνιστική (13 Μαρτίου)
Τρίκαλα - Πανελευσινιακός
Εργοτέλης - Απόλλων Σμύρνης
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανσερραϊκός
Παναιγιάλειος - Ολυμπιακός Βόλου
Κέρκυρα - Ζάκυνθος
ΑΕΛ - Κισσαμικός
Παναχαϊκή - Χανιά
Λαμία - Αγροτικός Αστέρας
Καλλιθέα - Αχαρναϊκός
25η αγωνιστική (20 Μαρτίου)
Πανελευσινιακός - Απόλλων Σμύρνης
Πανσερραϊκός - Τρίκαλα
Ολυμπιακός Βόλου - Εργοτέλης
Ζάκυνθος - Αναγέννηση Καρδίτσας
Κισσαμικός - Παναιγιάλειος
Χανιά - Κέρκυρα
Αγροτικός Αστέρας - ΑΕΛ
Αχαρναϊκός - Παναχαϊκή
Καλλιθέα - Λαμία
26η αγωνιστική (27 Μαρτίου)
Πανσερραϊκός - Πανελευσινιακός
Απόλλων Σμύρνης - Ολυμπιακός Βόλου
Τρίκαλα - Ζάκυνθος
Εργοτέλης - Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας - Χανιά
Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας
Κέρκυρα - Αχαρναϊκός
ΑΕΛ - Καλλιθέα
Παναχαϊκή - Λαμία
27η αγωνιστική (3 Απριλίου)
Πανελευσινιακός - Ολυμπιακός Βόλου
Ζάκυνθος - Πανσερραϊκός
Κισσαμικός - Απόλλων Σμύρνης
Χανιά - Τρίκαλα
Αγροτικός Αστέρας - Εργοτέλης
Αχαρναϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλιθέα - Παναιγιάλειος
Λαμία - Κέρκυρα
ΑΕΛ - Παναχαϊκή
28η αγωνιστική (10 Απριλίου)
Ζάκυνθος - Πανελευσινιακός
Ολυμπιακός Βόλου - Κισσαμικός
Πανσερραϊκός - Χανιά
Απόλλων Σμύρνης - Αγροτικός Αστέρας
Τρίκαλα - Αχαρναϊκός
Εργοτέλης - Καλλιθέα
Αναγέννηση Καρδίτσας - Λαμία
Παναιγιάλειος - Παναχαϊκή
Κέρκυρα - ΑΕΛ
29η αγωνιστική (17 Απριλίου)
Πανελευσινιακός - Κισσαμικός
Χανιά - Ζάκυνθος
Αγροτικός Αστέρας - Ολυμπιακός Βόλου
Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός
Καλλιθέα - Απόλλων Σμύρνης
Λαμία ΑΟ - Τρίκαλα
Παναχαϊκή - Εργοτέλης
ΑΕΛ - Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναιγιάλειος - Κέρκυρα
30η αγωνιστική (24 Απριλίου)
Χανιά - Πανελευσινιακός
Κισσαμικός - Αγροτικός Αστέρας
Ζάκυνθος - Αχαρναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου - Καλλιθέα
Πανσερραϊκός - Λαμία
Απόλλων Σμύρνης - Παναχαϊκή
Τρίκαλα - ΑΕΛ
Εργοτέλης - Κέρκυρα
Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος
31η αγωνιστική (8 Μαϊου)
Πανελευσινιακός - Αγροτικός Αστέρας
Αχαρναϊκός - Χανιά
Καλλιθέα - Κισσαμικός
Λαμία - Ζάκυνθος
Παναχαϊκή - Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΛ - Πανσερραϊκός
Κέρκυρα - Απόλλων Σμύρνης
Παναιγιάλειος - Τρίκαλα
Εργοτέλης - Αναγέννηση Καρδίτσας
32η αγωνιστική (15 Μαϊου)
Αχαρναϊκός - Πανελευσινιακός
Αγροτικός Αστέρας - Καλλιθέα
Χανιά - Λαμία
Κισσαμικός - Παναχαϊκή
Ζάκυνθος - ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου - Κέρκυρα
Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος
Απόλλων Σμύρνης - Αναγέννηση Καρδίτσας
Τρίκαλα - Εργοτέλης
33η αγωνιστική (22 Μαϊου)
Πανελευσινιακός - Καλλιθέα
Λαμία - Αχαρναϊκός
Παναχαϊκή - Αγροτικός Αστέρας
ΑΕΛ - Χανιά
Κέρκυρα - Κισσαμικός
Παναιγιάλειος - Ζάκυνθος
Αναγέννηση Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου
Εργοτέλης - Πανσερραϊκός
Απόλλων Σμύρνης - Τρίκαλα
34η αγωνιστική (29 Μαϊου)
Λαμία - Πανελευσινιακός
Καλλιθέα - Παναχαϊκή
Αχαρναϊκός - ΑΕΛ
Αγροτικός Αστέρας - Κέρκυρα
Χανιά - Παναιγιάλειος
Κισσαμικός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Ζάκυνθος - Εργοτέλης
Ολυμπιακός Βόλου - Τρίκαλα
Πανσερραϊκός - Απόλλων Σμύρνης