Στη σέντρα και πάλι την Παρασκευή (22/12) Αναγέννηση και Σπάρτη Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Κανονικά στο Δημοτικό Στάδιο θα παραταχθούν αύριο Παρασκευή (22/12) οι ομάδες της Αναγέννησης και της Σπάρτης μετά την αναβολή που είχαμε σήμερα λόγω της χιονόπτωσης.
Η διοργανώτρια παρότι έγινε αποδέκτης εγγράφου από το ΔΟΠΑΚ για ακαταλληλότητα του γηπέδου το επόμενο 24ωρο λόγω του χιονιού που υπάρχει στο χόρτο και αδυναμίας να καθαριστεί αυτό, δεν ανέβαλε οριστικά το παιχνίδι κι έτσι όπως προβλέπεται από τον Κ.Α.Π. οι ομάδες θα παραταχθούν εκ νέου στις 15:00 στο στάδιο όπου ο διαιτητής του αγώνα θα κρίνει αν εξακολουθεί να υπάρχει ακαταλληλότητα του αγωνιστικού χώρου ή αν μπορεί να διεξαχθεί κανονικά ο αγώνας.