Συνεχίζει να κερδίζει η ΑΕΛ...
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ένα απίστευτο σερί τρέχει η ΑΕΛ καθώς από την έναρξη της προετοιμασίας και τα φιλικά μέχρι και την νίκη σήμερα επί του Παναιγιάλειου (0-1) έχει φθάσει στο 11 στα 11.
Στο 19ο λεπτό του αγώνα ο Λαμπρόπουλος με κεφαλιά σημείωσε το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης, χαρίζοντας στην ΑΕΛ την τρίτη νίκη της σε ισάριθμους αγώνες στη φετινή Football League.
Για να δείτε την βαθμολογία του πρωταθλήματος και το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής, κάντε κλικ εδώ .