Το πρόγραμμα της κλήρωσης για τα play off της Football League Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Football League το μεσημέρι της Πέμπτης 3 Απριλίου η κλήρωση για τα play off ανόδου στη Super League.
Το πρωτάθλημα, θα ξεκινήσει στις 9 Απριλίου και θα ολοκληρωθεί στις 1 Ιουνίου. Οι δύο πρώτες ομάδες της τελικής βαθμολογίας προοβιβάζονται αυτόματα στη Super League ενώ η τρίτη θα δώσει αγώνα μπαράζ με την τρίτη από το τέλος της βαθμολογίας της Super League.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγωνιστικών:
1η αγωνιστική
Τετάρτη 9 Απριλίου
Α.Ο. Χανιά - Ηρακλής Ψαχνών
Κέρκυρα - Ολυμπιακός Βόλου
Ηρακλής - Φωστήρας
Νίκη Βόλου - Αιγινιακός
2η αγωνιστική
Κυριακή 13 Απριλίου
Κέρκυρα - Α.Ο. Χανιά
Ηρακλής Ψαχνών - Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου
Αιγινιακός - Φωστήρας
3η αγωνιστική
Μεγάλη Πέμπτη 17 Απριλίου
Α.Ο. Χανιά - Ηρακλής
Νίκη Βόλου - Κέρκυρα
Αιγινιακός - Ηρακλής Ψαχνών
Φωστήρας - Ολυμπιακός Βόλου
4η αγωνιστική
Τετάρτη 23 Απριλίου
Νίκη Βόλου - ΑΟ Χανιά
Ηρακλής - Αιγινιακός
Κέρκυρα - Φωστήρας
Ηρακλής Ψαχνών - Ολυμπιακός Βόλου
5η αγωνιστική
Κυριακή 27 Απριλίου
Α.Ο. Χανιά - Αιγινιακός
Φωστήρας - Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου - Ηρακλής
Ηρακλής Ψαχνών - Κέρκυρα
6η αγωνιστική
Τετάρτη 30 Απριλίου
Φωστήρας - Α.Ο. Χανιά
Αιγινιακός - Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου - Ηρακλής Ψαχνών
Ηρακλής - Κέρκυρα
7η αγωνιστική
Κυριακή 4 Μαΐου
Ολυμπιακός Βόλου - Α.Ο. Χανιά
Ηρακλής Ψαχνών - Φωστήρας
Κέρκυρα - Αιγινιακός
Ηρακλής - Νίκη Βόλου
8η αγωνιστική
Τετάρτη 7 Μαΐου
Ηρακλής Ψαχνών - Α.Ο. Χανιά
Ολυμπιακός Βόλου - Κέρκυρα
Φωστήρας - Ηρακλής
Αιγινιακός - Νίκη Βόλου
9η αγωνιστική
Κυριακή 11 Μαΐου
Α.Ο. Χανιά - Κέρκυρα
Ηρακλής - Ηρακλής Ψαχνών
Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου
Φωστήρας - Αιγινιακός
10η αγωνιστική
Τετάρτη 14 Μαΐου
Ηρακλής - Α.Ο. Χανιά
Κέρκυρα - Νίκη Βόλου
Ηρακλής Ψαχνών - Αιγινιακός
Ολυμπιακός Βόλου - Φωστήρας
11η αγωνιστική
Τρίτη 20 Μαΐου
Α.Ο. Χανιά - Νίκη Βόλου
Αιγινιακός - Ηρακλής
Φωστήρας - Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου - Ηρακλής Ψαχνών
12η αγωνιστική
Σάββατο 24 Μαΐου
Αιγινιακός - Α.Ο. Χανιά
Νίκη Βόλου - Φωστήρας
Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου
Κέρκυρα - Ηρακλής Ψαχνών
13η αγωνιστική
Τετάρτη 28 Μαΐου
Α.Ο. Χανιά - Φωστήρας
Ολυμπιακός Βόλου - Αιγινιακός
Ηρακλής Ψαχνών - Νίκη Βόλου
Κέρκυρα - Ηρακλής
14η αγωνιστική
Κυριακή 1 Ιουνίου
Α.Ο. Χανιά - Ολυμπιακός Βόλου
Φωστήρας - Ηρακλής Ψαχνών
Αιγινιακός - Κέρκυρα
Νίκη Βόλου - Ηρακλής
Η βαθμολογία των πλέι οφ
1. Κέρκυρα 6
2. Ολυμπιακός Βόλου 6
3. Νίκη Βόλου 2
4. Α.Ο. Χανιά 1
5. Αιγινιακός 0
6 Φωστήρας 0
7. Ηρακλής 0
8. Ηρακλής Ψαχνών 0