Τον αμυντικό Δημήτρη Κοτσώνη ανακοίνωσε ο Α.Ο. Τρίκαλα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ο 26χρονος που ξεκίνησε ποδοσφαιρικά από την ομάδα του Πανηλειακού, συνέχισε σε Άρη και Εργοτέλη χωρίς να αποκτήσει χρόνο συμμετοχής κάτι που κατάφερε στο νέο του πέρασμα για ένα έτος στον Πανηλειακό και εν συνεχεία στον Απόλλων Σμύρνης όπου και μεταγράφηκε στην ομάδα των Τρικάλων.