Τον Ξενοφώντα Πάνου απέκτησε ο Α.Ο. Τρίκαλα
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Μετά το μεγαλομέτοχο, τον πρόεδρο και τον προπονητή σειρά πήραν οι μεταγραφές ποδοσφαιριστών στην ΠΑΕ Α.Ο. Τρίκαλα που σήμερα γνωστοποίησε την απόκτηση του Ξεν. Πάνου.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Η ΠΑΕ ΑΟ Τρίκαλα ανακοινώνει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Ξενοφώντα Πάνου. Ο 28χρονος αμυντικός, γεννήθηκε στις 25/8/1989 και στο παρελθόν έχει αγωνιστεί στις ομάδες του Απόλλωνα Σμύρνης, του Πανιωνίου, του Θρασύβουλου, της Παναχαϊκής, του ΟΦΗ, της Νέας Ιωνίας και της ΑΕΚ.
Τελευταία τροποποίηση στις3 Ιουλίου 2017, 19:14