Αγιασμός για τον Α.Ο.Κ. στις 18/10 Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Το Διοικητικό συμβούλιο του ΑΟΚ ανακοινώσε ότι την Πέμπτη 18/10 και ώρα 16.00 θα πραγματοποιηθεί αγιασμός στο δημοτικό στάδιο της πόλης ενόψει της πρεμιέρας του πρωταθλήματος.
Κατόπιν θα γίνει μια γνωριμία με το ανακαινισμένο χλοοτάπητα για τους παίκτες και το βράδυ θα υπάρξει δείπνο σε γνωστή ταβέρνα της πόλης όπου σύσσωμοι Διοικητικό συμβούλιο - Τεχνική ηγεσία και παίκτες θα χαλαρώσουν και θα συζητήσουν τα δεδομένα της έναρξης του πρωταθλήματος προσδοκώντας ανάλογη και καλύτερη πορεία της προηγούμενης χρονιάς.
Τελευταία τροποποίηση στις17 Οκτωβρίου 2012, 10:23