Αναγέννηση: "Ερχονται και άλλες γιορτές..." Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ευχαριστήρια ανακοίνωση προς τον φίλαθλο κόσμο της ομάδας εξέδωσε η διοίκηση του ΑΣ ΤΑΠ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1904 απονέμοντας ταυτόχρονα τα εύσημα και προς το ποδοσφαιρικό τμήμα της ομάδας για την προσπάθεια που κατέβαλε στους δύο αγώνες με τον Πλατανιά.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση:
«Αισθανόμαστε την υποχρέωση και δημοσίως να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες για την συγκλονιστική παρουσία του κόσμου της Αναγέννησης στο παιχνίδι της ομάδας μας με τον Πλατανιά για το Κύπελλο Ελλάδας! Αποτελεί η παρουσία του κόσμου και η απιστευτη ατμόσφαιρα που δημιουργησε ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΚΑΙΩΣΗ της συγκλονιστικής προσπάθειας που λαμβάνει χώρα στο σύλλογο εδώ και δύο χρόνια.
Το μόνο που υποσχόμαστε ως εκπρόσωποι των φιλάθλων στη διοίκηση του συλλόγου απέναντι σε όλο τον κόσμο της ομάδας είναι ότι θα συνεχίσουμε με μεγαλύτερη θέρμη την προσπάθεια και είμαστε σίγουροι πως η Καρδίτσα μέσω της Αναγέννησης θα ζήσει κι άλλες τέτοιες ΜΕΓΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ στο μέλλον...
Συγχαίρουμε το ποδοσφαιρικό τμήμα για τη μεγάλη αυταπάρνηση και την παρουσία του στα δύο παιχνίδια με την ομάδα του Πλατανιά και τους στηρίζουμε για να συνεχίσουμε με όλες μας τις δυνάμεις.
Τέλος ευχόμαστε σε όλο τον κόσμο της περιοχής, καλά Χριστούγεννα, υγεία και αισιοδοξία»
ΕΚ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΣ