Ανακοίνωση ευχαριστιών - συλλυπητηρίων από την Αναγέννηση Καρδίτσας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση εξέδωσε η Αναγέννηση Καρδίτσας με την οποία ευχαριστεί τους φιλάθλους της ομάδας για την παρουσία τους στον εκτός έδρας αγώνα της ομάδας στην έδρα του Αμπελωνιακού.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
1. Ο Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Καρδίτσας οφείλει να ευχαριστήσει και να συγχαρεί τους φιλάθλους μας για την θερμή συμπαράσταση και την υποδειγματική συμπεριφορά τους στον αγώνα με τον Αμπελωνιακό. Η αγάπη τους είναι το πιο σημαντικό στήριγμα σε αυτή την κρίσιμη καμπή του πρωταθλήματος.
Συνεπείς στην υπόσχεσή μας ότι η ομάδα παρά τις δυσκολίες θα παρουσιάζεται αξιόμαχη και δυνατή σε κάθε επίπεδο για να μπορέσει να πετύχει τον στόχο της, τους καλούμε να παραμείνουν αρωγοί αυτής της προσπάθειας.
Είμαστε υπερήφανοι για όλους τους φιλάθλους της ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ και είναι τιμή για εμάς που πορευόμαστε μαζί τους.
2. Η Διοίκηση του Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια στον γενικό αρχηγό της ομάδας μας Κώστα Γιωτάκο για τη θλιβερή απώλεια συγγενικού του προσώπου.
Εκ της Διοικήσεως