Ανακοίνωση συλλυπητηρίων για το θάνατο του Χρ. Τέγου από το ΤΑΠ Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Το διοικητικό συμβούλιο του ΑΣ ΤΑΠ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1904 πληροφορούμενο τον θάνατο του πρώην Δημάρχου Καρδίτσας Χρήστου Τέγου συνήλθε εκτάκτως και αποφάσισε να εκφράσει τα θερμά και ειλικρινή του συλλυπητήρια στην οικογένειά και στους οικείους του.
Ο πρόωρος χαμός του Χρήστου Τέγου αποτελεί μια μεγάλη απώλεια καταρχήν για τη σύζυγο, τα παιδιά του και τους στενούς του συγγενείς, καθώς και για την κοινωνία της Καρδίτσας στην οποία διακρίθηκε ως εκλεκτό μέλος με τους αγώνες, τις ιδέες και την δράση του.
Σύσσωμη η ομάδα της Αναγέννησης της οποίας υπήρξε φίλαθλος της εκφράζει την οδύνη της και εύχεται κουράγιο και δύναμη στους δικούς του ανθρώπους.
ΕΚ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΣ
Τελευταία τροποποίηση στις29 Μαΐου 2013, 21:58