Δύο ανανεώσεις για Καλαμαριά - Υπέγραψε ο Μιτρόφ στον Αιγινιακό Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Σε άλλες δύο ανανεώσεις συνεργασιών με παίκτες της ομάδας προχώρησε η ομάδα του Απόλλωνα Καλαμαριάς ενώ από την Π.Γ.Δ.Μ. ενισχύθηκε η ομάδα του Αιγινιακού.
Για τον Αιγινιακό η ενίσχυση προέρχεται από τον Σκοπιανό Ιβάν Μιτρόφ που είναι 24 ετών, αγωνίζεται ως μεσοεπιθετικός και ο οποίος υπέγραψε διετές συμβόλαιο.
Για τον Απόλλωνα οι ανανεώσεις αφορούν τους Τριαντάφυλλο Παρμαξίδη και Θανάση Σακκά.
Αναλυτικά η ανακοίνωση των Ποντίων:
«Μέσα σε πολύ καλό κλίμα έγινε η συνάντηση μεταξύ των ποδοσφαιριστών Τριαντάφυλλου Παρμαξίδη και Θανάση Σακκά και της διοίκησης και έπειτα και από την σύμφωνη γνώμη του προπονητή, αποφασίστηκε η συνέχιση της συνεργασίας και των δύο με την ομάδα για την νέα ποδοσφαιρική σεζόν.
Η Π.Α.Ε. Απόλλων 1926 τους εύχεται υγεία και να έχουν μια καλή αγωνιστική χρονιά».