Δύο νέες προσθήκες παικτών για την Αναγέννηση Καρδίτσας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Στην προσθήκη δύο ποδοσφαιριστών προχώρησε η Αναγέννηση Καρδίτσας το τελευταίο 24ωρο συμπληρώνοντας έτσι το έμψυχο δυναμικό της.
Πρόκειται για τους Νίκο Ντόβα από την ομάδα του Ταυρωπού και τον Μάνθο Φαλάγγα από την ΑΕΛ, οποίος έχει ξαναπεράσει από την ομάδα της Αναγέννησης πριν μεταπηδήσει στην ομάδα της Λάρισας.
Για τον τελευταίο δεν έχει κλείσει και το τυπικό κομμάτι των υπογραφών, κάτι που αναμένεται να γίνει τις επόμενες ώρες αφού οι δύο ομάδες αλλά και ο παίκτης έχουν συμφωνήσει στην μεταγραφή.
Από την προσεχή Κυριακή η ομάδα της Αναγέννησης Καρδίτσας ξεκινά το σερί των τριών συνεχόμενων τοπικών ντέρμπι διαδοχικά με Ταυρωπό, Α.Ε. Μουζακίου και Α.Ο. Καρδίτσα. Και οι τρεις αγώνες θα διεξαχθούν στην Καρδίτσα και στο Δημοτικο Στάδιο με εξαίρεση τον αγώνα με τον Ταυρωπό που θα γίνει στο γήπεδο των Καμινάδων.