Δύο οι αναβολές για τον 4ο όμιλο της Δ' Εθνικής Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Αναβολή των δύο αγώνων που σας ενημερώσαμε χθες για τον 4ο όμιλο της Δ' Εθνικής αποφάσισε η Επιτροπή Περιφερειακού Πρωταθλήματος της ΕΠΟ και κατόπιν ενεργειών που προηγήθηκαν από τις τοπικές Ενώσεις.
Πρόκειται για τους αγώνες ανάμεσα σε ΑΠΟΚ Βελούχι - Αμπελωνιακός που ορίσθηκε να γίνει την προσεχή Τετάρτη 22 Σεπτεμβρίου 2012 και ώρα 15:00 και τον αγώνα Α.Ε. Μουζακίου - Πύρασος Ν. Αγχιάλου που αναβάλλεται χωρίς να υπάρχει καθορισμένη ημερομηνία. Εξάλλου, είναι ο τρίτος αγώνας της ΑΕΜ που αναβάλλεται καθώς το ίδιο είχε συμβεί με αντιπαλους τον Αγρότη Λιανοκλαδίου στο Μουζάκι και την Αναγέννηση Καρδίτσας στην Καρδίτσα.
Το πλήρες πρόγραμμα για την 14η αγωνιστική:
Αλμυρός - Αγρότης Λιανοκλαδίου
Α.Ε. Μουζακίου - Πύρασος Ν. Αγχιάλου (αναβολή)
ΑΠΟΚ Βελούχι - Αμπελωνιακός (αναβολή για 22/2)
Α.Ο. Καρδίτσα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Π.Ο. Ελασσόνας - Πυργετός
Καμένα Βούρλα - Α.Ο. Ταυρωπός