Δύο προσθήκες παικτών για τον Αγρότη Λιανοκλαδίου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Δύο μεταγραφές πραγματοποίησε την τελευταία ημέρα των μεταγραφών ο Αγρότης Λιανοκλαδίου που συμμετέχει στον 4ο όμιλο της Δ' Εθνικής.
Πρόκειται για τον Γουργιώτη Ορέστη που αποκτήθηκε από την ομάδα των Καμένων Βούρλων που δεν έχει ελπίδες παραμονής στον 4ο όμιλο. Ο 25χρονος παίκτης αγωνίζεται ως αμυντικός ενώ μπορεί να βοηθήσει και ως μεσοαμυντικός.
Η δεύτερη απόκτηση προέρχεται από την ομάδα Α.Ο. Αρχανίου και αφορά την προσθήκη του Μπομπότα Δημήτριου που αγωνίζεται ως μεσοεπιθετικός. Ο 33χρονος παίκτης έχει θητεύσει παλαιότερα ξανά στην κατηγορία με την ομάδα της Νίκης Μακρακώμης.
Οι δύο παίκτες καταβάλλεται προσπάθεια να εξασφαλίσουν όλα τα απαραίτητα έγγραφα ώστε την Κυριακή να είναι στην διάθεση του προπονητή τους επί της Α.Ε. Μουζακίου εκτός έδρας.
Μεταγραφή την Τρίτη έκανε και ο Πυργετός με την απόκτηση του 20χρονου Νίκου Λούγκου ως ελεύθερου από την ομάδα του Τυρνάβου.