Ευχαριστίες και από την Δόξα Κρανούλας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Τηλεγράφημα με το οποίο εκφράζουν τις ευχαριστίες για την φιλοξενία από την Αναγέννηση απέστειλε η διοίκηση της Δόξας Κρανούλας.
Συγκεκριμένα:
"Το ΔΣ και το ποδοσφαιρικό τμήμα της Δόξας Κρανούλας εκφράζουν τις θερμές ευχαριστίες τους για την άψογη φιλοξενία στον αγώνα της Κυριακής στο Δημοτικό Στάδιο της Καρδίτσας απο την ομάδα της Αναγέννησης. Δεσμευόμαστε ότι θ' ανταποδώσουμε την φιλοξενία στο δεύτερο γύρο."
Εντωμεταξύ σε απολογία κλήθηκε την προσεχή Πέμπτη από την Πρωτοβάθμια Πειθαρχική Επιτροπή της Football League ο επόμενος αντίπαλος της Αναγέννησης, Εθνικός Σιδηροκάστρου αλλά και ο προπονητής του καθώς επίσης και η ομάδα της Κασσιώπης μετά του τεχνικού Δ/ντή της.
Αναλυτικά η σχετική κλήση:
Το ΤΑΠ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ και τον Ν. ΓΑΔΟ (προπονητής) για παράβαση των άρθρων 1, 2, 3, 5, 6, 11, 12, 13 και 30 του Πειθαρχικού Κώδικα (ΤΑΠ ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ – ΤΑΠ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 04-11-2012).
Την ΠΑΕ ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ και τον Γ. ΠΡΟΒΑΤΑ(Τεχνικός Δ/ντής) για παράβαση των άρθρων 1, 2, 3, 5, 6, 11, 13, 15, 25 και 30 του Πειθαρχικού Κώδικα (ΠΑΕ ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 –ΠΑΕ ΚΑΣΣΙΟΠΗ 11-11-2012)».