Ευχαριστήριο του Άρη Θεσσαλονίκης στην Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση με την οποία ευχαριστεί την Αναγέννηση για την φιλοξενία εξέδωσε η διοίκηση του Άρη Θεσσαλονίκης με αφορμή την φιλική αναμέτρηση της Κυριακής στην Καρδίτσα.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Η ΠΑΕ ΑΡΗΣ ευχαριστεί την διοίκηση της Αναγέννησης Καρδίτσας για την φιλοξενία που παρείχε στην αποστολή της ομάδας μας και εύχεται στην Αναγέννηση καλή επιτυχία στην προσπάθεια που θα κάνει την επόμενη σεζόν στην Football League».
Τελευταία τροποποίηση στις13 Μαΐου 2013, 20:36