Για ένα ακόμα χρόνο στην Αναγέννηση ο Σάκης Θεοδοσιάδης Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Για ένα ακόμα χρόνο τουλάχιστον θα είναι στον πάγκο της Αναγέννησης Καρδίτσας ο Σάκης Θεοδοσιάδης μετά την συμφωνία που είχε με την Διοίκηση της ομάδας, ενώ ο ίδιος δήλωσε ικανοποιημένος από την συνέχιση της συνεργασίας ευχαριστώντας παράλληλα τον πρόεδρο της ομάδας και την Διοίκηση για την εμπιστοσύνη που του έδειξαν.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση της Αναγέννησης Καρδίτσας:
Μετά από συνάντηση που είχε ο πρόεδρος κ. Πέτρος Σαμαλικούδης με τον προπονητή της ομάδας κ. Θεοδόσιο Θεοδοσιάδη, η διοίκηση του Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Καρδίτσας 1904 ανακοινώνει την συνέχιση της συνεργασίας και την επόμενη αγωνιστική περίοδο 2012-2013.
Εκ της διοικήσεως
Η δήλωση του Σάκη Θεοδοσιάδη:
"Ευχαριστώ τον πρόεδρο και την διοίκηση του Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ για την εμπιστοσύνη που δείχνουν στο πρόσωπο μου, στο να επεκτείνουμε την συνεργασία μας και τη νέα σεζόν, ευελπιστώντας να φανώ αντάξιος των προσδοκιών τους, όσο και του φίλαθλου κόσμου του ιστορικού συλλόγου της ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ.
Μέσα από την πολύ δουλειά, εγώ και οι συνεργάτες μου θα προσπαθήσουμε να δημιουργήσουμε μια άκρως ανταγωνιστική ομάδα για το νέο πρωτάθλημα της FOOTBALL LEAGUE 2".