Για νέα αναβολή πάει το Α.Ε. Μουζακίου - Αγρότης Λιανοκλαδίου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Σε νέα αναβολή οδεύει κατά 99,9% ο αγώνας της Α.Ε. Μουζακίου με τον Αγρότη Λιανοκλαδίου που είναι προγραμματισμένος μαζί με τα άλλα δύο εξ αναβολής παιχνίδια της 12ης αγωνιστικής για την Τετάρτη 15 Φεβρουαρίου 2012.
Το γήπεδο της ΑΕΜ σήμερα Δευτέρα, είχε άνω των 20 εκατοστών χιόνι μέσα στον αγωνιστικό χώρο, κάτι που δεν επιτρέπει την διεξαγωγή του αγώνα την προσεχή Τετάρτη. Από αύριο αναμένεται να γίνουν οι κατάλληλες ενέργειες από την ΕΠΣ Καρδίτσας ώστε να ενημερωθεί η ΕΠΟ για το πρόβλημα που υπάρχει, ορίζοντας νέα ημερομηνία διεξαγωγής.
Αντίθετα κανονικά αλλά σε βαρύ αγωνιστικό χώρο (ειδικά στις Καμινάδες) αναμένεται να γίνουν οι άλλοι δύο ποδοσφαιρικοί αγώνες ανάμεσα σε Ταυρωπό και Αναγέννηση Καρδίτσας στο γήπεδο των Καμινάδων και Α.Ο. Καρδίτσα - Αλμυρός στο Δημοτικό Στάδιο. Φυσικά αρμόδιοι για να κρίνουν την καταλληλότητα ή όχι των αγώνων είναι οι διαιτητές που θα σφυρίζουν τα δύο ματς.
Το πρόγραμμα των εξ αναβολής αγώνων και οι τριάδες των διαιτητών (Τετάρτη 15/2 στις 15:00) :
Α.Ο. Καρδίτσα - Αλμυρός (Δεληζήσης Αριστ. - Παπαδόπουλος Χρ. - Γκέκα Ευαγγελία από ΕΠΣ Κοζάνης)
Α.Ο. Ταυρωπός - Αναγέννηση Καρδίτσας (Τσιοφλίκι Ανδρ. - Κομισοπούλου Γ. - οικονόμου Παν. από ΕΠΣ Λάρισας)
Α.Ε. Μουζακίου - Αγρότης Λιανοκλαδίου (Κρητικός Δημ. - Κόκκαλης Ευάγγ. - Ζήσης Χρ. από ΕΠΣ Θεσσαλίας)