Για νέες αναβολές πάει η Δ' Εθνική Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Αναβολών συνέχεια και πάλι για το πρωτάθλημα της Δ' Εθνικής και συγκεκριμένα για τον 4ο όμιλο όπου μετέχουν οι ομάδες του νομού Καρδίτσας.
Δύο αγώνες για την 14η αγωνιστική είναι κοντά στην αναβολή και πρόκειται για τους ΑΠΟΚ Βελούχι - Αμπελωνιακός που γίνεται στο Καρπενήσι και Α.Ε. Μουζακίου - Πύρασος Ν. Αγχιάλου που γίνεται στο Μουζάκι.
Το μεν πρώτο είναι αδύνατο να διεξαχθεί λόγω του χιονιού που υπάρχει στον αγωνιστικό χώρο και αναμένεται την Παρασκευή το πρωί να φύγει έγγραφο από την ΕΠΣ Ευρυτανίας που να ζητά την αναβολή του λόγω της ακαταλληλότητας του αγωνιστικού χώρου.
Και το δεύτερο ωστόσο που αφορά την Α.Ε.Μ., είναι πιθανό να ζητηθεί η αναβολή του με έγγραφο από την ΕΠΣ Καρδίτσας αλλά αφού γίνει αυτοψία το πρωί της Παρασκευής στο χώρο.
Το πλήρες πρόγραμμα για την 14η αγωνιστική:
Αλμυρός - Αγρότης Λιανοκλαδίου
Α.Ε. Μουζακίου - Πύρασος Ν. Αγχιάλου
ΑΠΟΚ Βελούχι - Αμπελωνιακός
Α.Ο. Καρδίτσα - Αναγέννηση Καρδίτσας
Π.Ο. Ελασσόνας - Πυργετός
Καμένα Βούρλα - Α.Ο. Ταυρωπός