Γκολ και θέαμα στο φιλικό Παλαιμάχων Αναγέννησης – Λαμίας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Με το εντυπωσιακό 6-6 ολοκληρώθηκε η φιλική συνάντηση των Παλαιμάχων της Αναγέννησης με την αντίστοιχη της Λαμίας που διεξήχθη το απόγευμα της Τρίτης στο Δημοτικό Στάδιο.
Οι κιτρινόμαυροι Παλαίμαχοι συνεχίζουν με αυτό τον τρόπο τις εμφανίσεις τους στους αγωνιστικούς χώρους ενώ θα αναλάβουν και ενεργό ρόλο στα τεκταινόμενα της ομάδας τη τρέχουσα αγωνιστική περίοδο.
Αναγέννηση Καρδίτσας:Αντωνίου Β., Τακόπουλος, Μπέκος, Τζιφούλης, Κουτσόπουλος, Λάππας Δ., Καραπέτσας, Κακκάβας, Κωστόπουλος Στ., Ζάγκος, Σώκλας, Μητσογιάννης, Αντωνίου Σ., Πλακιάς, Δρόσος, Ζευγαράς, Λάππας Νικ., Παπαευαγγέλου, Μαργιολάς, Φλέγκας, Μπούτας Π.
Λαμία: Παπανικολάου Στ., Μαδούρας, Μπαγινέτας, Στριφτός, Τσάμης, Κυριάκου, Αποστόλου, Κωστόπουλος Ευ., Συλιβίστρας, Παπανικολάου Α., Αργύρης, Κωστόπουλος, Αθανασίου Η., Βέλλιος, Σακελλάρης, Αλπόγλου.