Κάλεσμα της διοίκησης της Αναγέννησης για τον αγώνα με τον Ηρ. Ψαχνών - Δεν ισχύουν τα διαρκείας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση εξέδωσε πριν λίγη ώρα η Αναγέννηση Καρδίτσας με την οποία καλεί το φίλαθλο κόσμο της πόλης στον αγώνα της Τετάρτης με τον Ηρακλή Ψαχνών, ενώ παράλληλα κάνει γνωστό πως δεν θα ισχύσουν τα εισιτήρια διαρκείας.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του ΤΑΠ Αναγέννηση:
«Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ βρίσκεται σήμερα μπροστά σε μια ακόμη αγωνιστική πρόκληση.
Απ' αυτές που τόσο καλά ξέρει ν' αντιμετωπίζει να τις χαίρεται και να τις ξεπερνά.
Ο σημερινός αγώνας της ομάδας μας με τον Ηρακλή Ψαχνών στα πλαίσια της πρώτης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας είναι πολύ σημαντικός για τους στόχους της φετινής χρονιάς και καλούμε όλο το φίλαθλο κόσμο της Καρδίτσας να έλθει στο Στάδιο για να πάρει μέρος στην ποδοσφαιρική γιορτή που ευχόμαστε ότι θα οδηγήσει και σε μια μεγάλη πρόκριση!
Είμαστε σίγουροι πως μέσα σε αθλητικά πλαίσια και με τον μοναδικό του τρόπο για άλλη μια φορά οι φίλαθλοι της Αναγέννησης θα κάνουν τη διαφορά σε μια ακόμη υπερβατική προσπάθεια.
Γνωστοποιούμε στους φιλάθλους ότι στον σημερινό αγώνα κυπέλλου, η γενική είσοδος είναι δέκα (10) ευρώ, δεν θα ισχύσουν τα εισιτήρια διαρκείας, ενώ θα ισχύουν κανονικά τα στρατιωτικά, φοιτητικά και μαθητικά εισιτήρια με την επίδειξη ταυτότητας στη τιμή των πέντε (5) ευρώ».
Εκ της διοικήσεως