Κάλεσμα της ΛΕΦΑΚ προς όλους τους Αναγεννησιώτες Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Καλούμε όλον τον κόσμο της Αναγέννησης να δώσει βροντερό παρόν στην πρώτη προπόνηση της ομάδας μας την ΠΕΜΠΤΗ 25 ΙΟΥΛΙΟΥ ΣΤΙΣ 6:30 μ.μ. στο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ.
Ολοι ραντεβού εκεί να χειροκροτήσουμε παλιούς και νέους παίχτες εν όψει του συναρπαστικού πρωταθλήματος της β εθνικής, εκεί που θριαμβευτικά και δίκαια ξαναγύρισε με τη βοήθεια όλης της αναγεννησιώτικης οικογένειας η καψούρα μας.ΝΑ ΜΗ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!
ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΞΑΝΑΡΧΟΜΑΣΤΕ...
ΛΕ.Φ.Α.Κ 1904 ''ΚΑΝΑΡΙΑ''
Τελευταία τροποποίηση στις23 Ιουλίου 2013, 14:46