ΛΕΦΑΚ: "Άσε τις βαρετές Κυριακές για τους άλλους..." Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Επιστροφή στην αγωνιστική δράση για την Αναγέννηση την Κυριακή με τον εκτός έδρας αγώνα στον Τύρναβο και το παρών θα δώσουν όπως είθιστε και οι φίλοι της ομάδας από την ΛΕ.Φ.Α.Κ.
Αναλυτικά η ανακοίνωση - κάλεσμα της Λέσχης:
ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΤΙΣ 4 Μ.Μ. Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΙΝΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΕΠΙΣΗΜΟ ΑΓΩΝΑ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΤΥΡΝΑΒΟΥ.
Η ΛΕ.Φ.Α.Κ. 1904 ''ΚΑΝΑΡΙΑ'' ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΑΛΕΙ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΣΤΙΣ 2 ΑΠΟ ΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ.
ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΑ ΚΙΤΡΙΝΙΣΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΕΙ ΤΟ ΔΩΔΕΚΑΤΟ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΦΤΕΡΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΜΑΣ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΩΤΗ ΣΕ ΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΟΥ ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΔΙΠΛΟ.
ΑΣΕ ΤΙΣ ΒΑΡΕΤΕΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.....
ΔΕ Σ ΑΦΗΣΑΜΕ ΜΟΝΗ ΠΟΤΕ!!!!!!!
ΛΕ.Φ.Α.Κ. 1904 ''ΚΑΝΑΡΙΑ''