Λευκή ισοπαλία για το Λεοντάρι Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε ο αγώνας της 5ης αγωνιστικής ανάμεσα στον Δωτιέα Αγιάς και την Α.Ε. Λεονταρίου για τον 6ο όμιλο των αγώνων μπαράζ για την άνοδο στην Δ' Εθνική.
Οι δύο ομάδες που έχουν βγει εκτός των δύο πρώτων θέσεων έμειναν στη "λευκή" ισοπαλία σε ένα αγώνα με λίγες ευκαιρίες για τις δύο ομάδες και ακόμα λιγότερους φιλάθλους.
Πολλά γκολ επιτεύχθησαν στο άλλο παιχνίδι της ημέρας ανάμεσα στις δύο ομάδες που πήραν τα εισιτήρια για άνοδο και συγκεκριμένα με τον Ρήγα Φεραίο να κερδίζει με 3-2 (ημίχρονο 1-1) τον Αχιλλέα Νεοκαισάρειας ανεβαίνοντας ταυτόχρονα στην πρώτη θέση της βαθμολογίας. Τα γκολ για τους γηπεδούχους Μπίκα στο 21’ και 61’ και Μιχολίτσης στο 49’ ενώ για τους ηττημένους σκόραρε τα γκολ ο Κλιάνης στο 24’ και στο 52’.
Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής:
Ρήγας Φεραίος - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-2
Δωτιέας Αγιάς - Α.Ε. Λεονταρίου 0-0
Το πρόγραμμα της τελευταίας αγωνιστικής (Τετάρτη 6 Ιουνίου στις 17:00)
Α.Ε. Λεονταρίου - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Δωτιέας Αγιάς - Ρήγας Φεραίος