Μεσοεπιθετικό απέκτησε η Α.Ε. Μουζακίου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Μια νέα μεταγραφή πραγματοποίησε την Δευτέρα η Α.Ε. Μουζακίου ενισχύοντας την ομάδα με ένα νεαρό ελπιδοφόρο ποδοσφαιριστή.
Πρόκειται για τον 21χρονο Διονύση Κεσίδη, που έρχεται από την Κύπρο και έχει θητεύσει εκεί στην ομάδα Νέων του Ατρόμητου Γεροσκήπου. Είναι μεσοεπιθετικός και "βλέπει" δίχτυα.
Σε ότι αφορά τον "άτυχο" αγώνα της Κυριακής στον Αλμυρό, η ΑΕΜ είχε την υπεροχή και τις σημαντικότερες ευκαιρίες αλλά και πάλι δεν κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς. Και πάλι δε, πληγώθηκε από την αμυντική λειτουργία της αφού για 10ο συνεχόμενο αγώνα (εξαίρεση το 0-0 στο γήπεδο του Αγρότη Λιανοκλαδίου την 1η αγωνιστική) δέχθηκε γκολ.
Τελευταία τροποποίηση στις30 Ιανουαρίου 2012, 22:41