Νέα ανακοίνωση ευχαριστιών από το ΤΑΠ Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Η διοίκηση του ΤΑΠ Αναγέννηση 1904 συγχαίρει και ευχαριστεί θερμά τους φιλάθλους που έδωσαν το παρών την Κυριακή στο δύσκολο παιχνίδι με τον Οδυσσέα Κορδελιού και δημιουργησαν μια καταπληκτική ατμόσφαιρα στηρίζοντας τους παίκτες της ομάδας μας.
Αποδείχθηκε με εντυπωσιακό τρόπο για άλλη μια φορά πως η Αναγέννηση παραμένει διαχρονικά μακράν ο πιο μαζικός φορέας της περιοχής μας και είναι ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ σύλλογος που μπορεί να φέρει όλη την Καρδίτσα στο γήπεδο! Είμαστε περήφανοι γι' αυτό και η εικόνα που είχε το γήπεδο την Κυριακή μας γεμίζει κουράγιο για να συνεχίσουμε με πιο αποφασιστικό τρόπο την προσπάθειά μας.
Η οικογένεια της Αναγέννησης μεγαλώνει και απλώνει όλο και περισσότερο στη βάση της. Αυτό είναι το μεγάλο μήνυμα που βγαίνει πλέον καθημερινά απο τη δραστηριότητά της ομάδας μας.
Συγχαίρουμε επίσης θερμά τους ποδοσφαιριστές και το τεχνικό επιτελείο της ομάδας μας για τη νέα καλή εμφάνιση και νίκη και δηλώνουμε ότι θα σταθούμε δίπλα τους σε κάθε τους βήμα, τόσο στα θετικά όσο κυρίως στα δύσκολα.
Η διοίκηση του ΤΑΠ Αναγέννηση 1904 ευχαριστεί θερμά επισης τους χορηγούς που στήριξαν τη νέα καινοτομία που λαμβάνει χώρα στα εντός έδρας παιχνίδια, όπου μοιράζονται δώρα στον κόσμο στο ημίχρονο του κάθε αγώνα. Υποσχόμαστε πως θα δρομολογήσουμε ακόμη περισσότερες καινοτομίες με αποκλειστικό σκοπό να συμβάλουμε στην γιορταστική και αθλητική ατμόσφαιρα που επικρατεί στους αγώνες της ομάδας μας και να δώσουμε μια ευχάριστη νότα σε μια εποχή που η "μαυρίλα" κυριαρχεί στη ζωή μας.
Τέλος δηλώνουμε προς πάσα κατεύθυνση πως όσα έγιναν την τελευταία εβδομάδα, μας θωρακίζουν και μας συσπειρώνουν ακόμη περισσότερο. Οι εποχές που κάποιοι έπαιζαν με την Αναγέννηση εκμεταλλευόμενοι την ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ της να μην επιζητά με πλάγιο τρόπο την πρόοδό της έχουν περάσει ανεπιστρεπτί! Πλέον η Αναγέννηση θωρακίζεται σ' ολα τα επίπεδα και θα μας βρουν μπροστά τους όσοι επιδιώξουν με αθέμητο τρόπο να φρενάρουν την πορεία της ομάδας και τα "θέλω" χιλιάδων φιλάθλων μας.
ΕΚ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΣ