Νίκη για τον Α.Ο.Κ. στο φιλικό με τον Διγενή Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Οι κυανόλευκοι επιβλήθηκαν με 1-2 με τους Παπαευαγγέλου και Τζουβάρα να σκοράρουν ενώ για τους γηπεδούχους ο Οικονόμου μείωσε λίγο πριν τη λήξη της αναμέτρησης.
Ο Βάιος Καραγιάννης δοκίμασε όλους τους παίκτες που έχει στην διάθεσή του ενώ συμμετείχαν και κάποιοι ακόμη υπό δοκιμή.
Η συνέχεια στα φιλικά για τον Α.Ο. Καρδίτσα θα δοθεί το ερχόμενο Σάββατο στο γήπεδο των Καμινάδων με αντίπαλο την ομάδα του Λεονταρίου ενώ την ερχόμενη Τετάρτη θα υποδεχθεί την ομάδα των Τρικάλων στο πιο σημαντικό εκ των φιλικών που έχουν προγραμματιστεί έως σήμερα.
Θυμίζουμε ότι την προσεχή Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου θα γίνει στη Φλώρινα η τελική κατανομή των ομίλων της Γ' Εθνικής και ακολούθως θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση.
Τελευταία τροποποίηση στις28 Αυγούστου 2013, 20:26