Ώρα για μπάλα στην Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Να αφήσει πίσω της για λίγες ώρες όλα όσα συμβαίνουν με το γηπεδικό θέλει η Αναγέννηση που την Κυριακή το απόγευμα (15:00) υποδέχεται στην πόλη μας τον Οδυσσέα Κορδελιού.
Όλα όσα έγιναν αυτή την εβδομάδα δεν βοήθησαν στην απρόσκοπτη προετοιμασία της ομάδας για το δύσκολο αγώνα της Κυριακής. Η ομάδα του Οδυσσέα Κορδελιού αποτελεί ένα αντίπαλο αξιόμαχο που ήδη έχει ξεκινήσει με θετικά αποτελέσματα τόσο στο πρωτάθλημα όσο και στο κύπελλο.
Αγωνιστικά ο Σάκης Θεοδοσιάδης δεν θα έχει στη διάθεσή του τον Β. Τζάνη που τραυματίστηκε στο γόνατο κατά την διάρκεια των προπονήσεων ενώ κάποιες ενοχλήσεις είχε και ο Χατζηρίζος. Από πλευράς φιλοξενουμένων ο Αλεξίου δεν θα έχει στην διάθεσή του τον αρχηγό της ομάδας Κ. Λαζαρίδη.
Το πρόγραμμα του Βορείου ομίλου της Football League 2:
Δόξα Κρανούλας - Εθνικός Σιδηροκάστρου (Κέκελος Π. - Τσικνάς Ελ. - Παρασκευάς Αν. από Σ.Δ. ΕΠΣ Αιτ/νίας)
Απόλλων Καλαμαριάς - Τύρναβος (Κουλούδης Π. - Κωτούλας Ν. - Μπαλιάκα Αν. από Σ.Δ. ΕΠΣ Λέσβου)
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αιγινιακός (Τόμπρος Κ. - Αυθινος Αν. - Μπαλής Χ. από Σ.Δ. ΕΠΣ Κέρκυρας)
Κασσιώπη - Βατανιακός (Γκαμαρης Α. - Γκαβέρας Γρ. - Μπουντούρης Ι. από Σ.Δ. ΕΠΣ Αθηνών)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Οδυσσέας Κορδελιού (Γαβρίλης Π. - Γεωργακόπουλος Π. - Ταμαλης Μ. από Σ.Δ. ΕΠΣ Αθηνών)
Το KarditsaLive.Net θα είναι μαζί σας LIVE από τις 14:45 μεταφέροντας σας όλα όσα συμβαίνουν τόσο στο Δημοτικό Στάδιο της Καρδίτσας όσο και στα υπόλοιπα γήπεδα του Βορείου ομίλου.