Παραιτήθηκε από βοηθός προπονητή του Α.Ο.Κ. ο Παφλιάς Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Παρουσιάστηκε στη χθεσινή συνεδρίαση του Διοικητικού συμβουλίου ο Βοηθός Προπονητή του Α.Ο.Κ. Παφλιάς Γιάννης και ζήτησε να απαλλαγεί από τα καθήκοντά του για προσωπικούς του λόγους.
Το Διοικητικό Συμβούλιο προσπάθησε αρχικά να τον μεταπείσει αλλά εκείνος επέμεινε στην απόφασή του. Το Δ.Σ. του Α.Ο.Κ. στη συνέχεια έκανε δεκτό το αίτημά του ευχαριστώντας τον ταυτόχρονα για την μέχρι τώρα προσφορά του και παράλληλα του ευχήθηκε πάντα επιτυχίες.
Τελευταία τροποποίηση στις24 Οκτωβρίου 2012, 10:18