Σε γνώριμα "χέρια" η ομάδα του Πυργετού Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Ένας παλιός γνώριμος επιστρέφει στον πάγκο του Πυργετού μετά την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας που είχαμε το πρωί της Τρίτης με τον Θάνο Θεοδώρου.
Ο Γιάννης Αλεξούδης είναι αυτός στον οποίο εμπιστεύτηκε η διοίκηση του συλλόγου τις τύχες της ομάδας σε αυτή την δύσκολη στιγμή και με το φάσμα του υποβιβασμού να είναι πλέον ορατό. Ο νέος τεχνικός έχει περάσει ξανά από τον πάγκο της ομάδας του Πυργετού άλλες δύο φορές και γνωρίζει πρόσωπα και πράγματα.
Το ντεμπούτο του θα γίνει την Κυριακή στο εντός έδρας παιχνίδι με τον Αλμυρό με την νίκη να είναι επιβεβλημένη για την λαρισινή ομάδα, αν θέλει να διατηρήσει ακέραιες τις ελπίδες για παραμονή στην κατηγορία.
Τελευταία τροποποίηση στις7 Φεβρουαρίου 2012, 22:38