Συγχαρητήρια μοίρασε ο Απόλλων Καλαμαριάς στις ομάδες που ανέβηκαν Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Συγχαρητήρια ανακοίνωση για την επίτευξη του στόχου της ανόδου στη Football League με αποδέκτες τους Αναγέννηση Καρδίτσας, Κασσιώπη, Αιγινιακό και Τύρναβο, εξέδωσε ο Απόλλων Καλαμαριάς.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Η ΠΑΕ Απόλλων 1926 συγχαίρει τις ομάδες της Αναγέννησης Καρδίτσας, της Κασσιόπης, του Αιγινιακού και του Τυρνάβου, για την άνοδο τους στο πρωτάθλημα της football league».
Τελευταία τροποποίηση στις3 Μαΐου 2013, 12:17