ΤΑΠ Αναγέννηση: Οι φίλαθλοι να σταθούν κοντά στην ομάδα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Η διοίκηση του ΤΑΠ Αναγέννηση 1904 εκφράζει τις θερμές της ευχαριστίες στους φιλάθλους που έδωσαν το παρών στο παιχνίδι με τον Οικονόμο Τσαριτσάνης και συνέβαλαν τα μέγιστα να φθάσει η ομάδα μας στη νίκη, δημιουργώντας μια όμορφη και απόλυτα αθλητική ατμόσφαιρα.
Επίσης συγχαίρουμε τους ποδοσφαιριστές και τους προπονητές μας για τη νέα πολύ σημαντική νίκη, για την αγωνιστική αυταπάρνηση που επέδειξαν καθόλη τη διάρκεια της αναμέτρησης αλλά κυρίως για τη συλλογικότητα που εκπέμπει η παρουσία τους στο γήπεδο.
Η διοίκηση του ΤΑΠ Αναγέννηση 1904 ενημερώνει το φίλαθλο κοινό της ομάδας ότι το επόμενο χρονικό διάστημα είναι καθοριστικό για την υποστασή της σ' ο,τι αφορά την οικονομική της αυτοτέλεια και την ικανότητα ν' αντεπεξέρχεται στις υποχρεώσεις της. Μέσα σε μια τραγική συγκυρία για την κοινωνία φαίνεται πιο ξεκάθαρα απο ποτέ ότι προσπάθειες σαν κι αυτές που βρίσκονται σε εξέλιξη στην ομάδα μας θα έχουν επιτυχία ΜΟΝΟ με τη συμμετοχή. Καλούμε, λοιπον, το φίλαθλο κόσμο της Αναγέννησης να συνεχίσει να στέκεται αρωγός τόσο με την παρουσία τους στους αγώνες του Δημοτικού Σταδίου όσο και με τις άλλες κινήσεις που ετοιμάζει η διοίκηση για την οικονομική τόνωση του συλλόγου.
Κόντρα σε όλα τα δεδομένα που επικρατούν στην πόλη μας η Αναγέννηση ξεχωρίζει για την συλλογική της προσπάθειά και δίνει ένα αίσθημα ανάτασης στον Καρδιτσιώτη που το έχει ανάγκη περισσότερο απο ποτέ.
Η πρόοδος είναι βέβαιη αν επικρατήσουν η συνοχή, η συμμετοχή και η έμπνευση...
ΕΚ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΕΩΣ