Τέλος ο Αλ. Αλεξανδρής από τον Π.Ο. Ελασσόνα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Την λύση της συνεργασίας με τον Αλέκο Αλεξανδρή προχώρησε η ομάδα της Ελασσόνας απόφαση που μπορεί να χαρακτηριστεί ως "βόμβα" αφού η ομάδα της Ελασσόνας βρισκόταν στην πρώτη θέση της βαθμολογίας του 4ου ομίλου της Δ Εθνικής.
Δείτε το σχετικό άρθρο από την ιστοσελίδα elassonasport:
"Σύμφωνα με ενημέρωση που είχαμε από τους ανθρώπους του Π.Ο.Ε, λύθηκε η συνεργασία της ομάδας με τον προπονητή Αλέξη Αλεξανδρή και τη θέση του αναλαμβάνει ο Γιώργος Καμπερίδης. Βοηθός του και προπονητής τερματοφυλάκων αναλαμβάνει ο Ελασσονίτης Παναγιώτης Νάσης.
Επίσης ανακοινώνεται η μεταγραφή του αμυντικού Μιχάλη Τζορμπατζάκη".
Τελευταία τροποποίηση στις30 Ιανουαρίου 2012, 08:17