Τον πρώην κυανόλευκο ...Κόκκινο απέκτησε η Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Γ΄Εθνική
- Εκτύπωση
Την 4η μεταγραφή της ολοκλήρωσε την Τρίτη η Αναγέννηση που κινήθηκε αυτή τη φορά εντός των τοιχών αποκτώντας τον Σωτήρη Κόκκινο του συμπολίτη Α.Ο.Κ.
Ο 24χρονος ποδοσφαιριστής του Α.Ο.Κ. έμεινε ελεύθερος από τους κυανόλευκους και θα ακολουθήσει το ίδιο δρομολόγιο που ακολούθησαν την περασμένη σεζόν οι πρώην συμπαίκτες του (Κρανιώτης, Γκόλιας, Κουκούλης κ.α.).
Ο 24χρονος επιθετικός, αγωνίστηκε την τελευταία τριετία στον Α.Ο.Κ., έχοντας σταθερή απόδοση στο παιχνίδι του και επιβραβεύθηκε με την μεταγραφή αυτή και την συμμετοχή στην Football League για την αγωνιστικότητα που επέδειξε.
Τελευταία τροποποίηση στις23 Ιουλίου 2013, 18:24