Ευχαριστήριο μήνυμα προς ΣΠΑΚ και Χρ. Βογιατζή Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Ως Τμήμα Φυσικής Αγωγής της Δ.Δ.Ε Καρδίτσας εκφράζουμε από το βήμα που μας δίνετε μέσω του Τύπου σας, τις ευχαριστίες μας, στον αθλητικό σύλλογο ΣΠΑΚ,
και ιδιαίτερα στον κ. Χρήστο Βογιατζή για την παροχή υλικοτεχνικής υποδομής και για την συμβολή τους στην επιτυχή υλοποίηση των Σχολικών Αγώνων ΑθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ Πετοσφαίρισης Δημοτικών σχ. Έτους 2012-2013, που διεξήχθησαν στο Κλειστό Γυμναστήριο του Δ.Ο.Π.Α Καρδίτσας στις 17-4-2013.
Τελευταία τροποποίηση στις22 Απριλίου 2013, 09:31