Τουρνουά Μίνι Βόλεϊ στην Ελασσόνα 4 & 5 Ιουνίου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Βόλεϊ
- Εκτύπωση
Μετά την επιτυχημένη διεξαγωγή του 4ου Τουρνουά Μίνι Βόλεϊ, ο Γυμναστικός Σύλλογος Ένωση Ελασσόνας διοργανώνει το 5ο Τουρνουά Ακαδημιών Μίνι Βόλεϊ το οποίο πρόκειται να πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο στο Κλειστό Γυμναστήριο της Ελασσόνας 4 Ιουνίου και 5 Ιουνίου 2011.
Συγκεκριμένα ο Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας διοργανώνει αυτό το Τουρνουά για ηλικίες κοριτσιών Δημοτικού και με την συμμετοχή Συλλόγων από όλη τη Κεντρική Ελλάδα (Θεσσαλία & Στερεά Ελλάδα).
Την πρώτη μέρα – Σάββατο 4 Ιουνίου 2011 θα πραγματοποιηθούν οι αγώνες της κατηγορίας τρίτης και τετάρτης Δημοτικού και η συμμετοχή του κάθε Συλλόγου μπορεί να είναι από 1 έως 5 ομάδες (4 άτομα η κάθε ομάδα).
Την δεύτερη μέρα – Κυριακή 5 Ιουνίου 2011 θα πραγματοποιηθούν οι αγώνες της κατηγορίας πέμπτης και έκτης Δημοτικού και η συμμετοχή του κάθε Συλλόγου μπορεί να είναι από 1 έως 5 ομάδες (4 άτομα η κάθε ομάδα).
Οι αγώνες θα ξεκινούν στις 10 το πρωί και τις δύο ημέρες.
Παρακαλούνται οι ομάδες που επιθυμούν την συμμετοχή τους στο 5ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΜΙΝΙ ΒΟΛΕΪ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ να δηλώσουν με πόσες ομάδες και ποιες ημέρες επιθυμούν να συμμετάσχουν στο ΤΟΥΡΝΟΥΑ το αργότερο έως την Δευτέρα 23 Μαΐου 2011.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με την κ. Χατζούλη Ελένη Έφορο Βόλεϊ του Συλλόγου στα παρακάτω τηλέφωνα 24930 – 22914 , κινητό 6944325819 – e-mail:Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.