Τελευταίο μπάνιο για 53χρονο στην Αλόννησο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μαγνησία
- Εκτύπωση
![Τελευταίο μπάνιο για 53χρονο στην Αλόννησο](/media/k2/items/cache/df010a9ac00cb055193eae37ea5ba24c_L.jpg)
Άλλο ένα θάνατο στη θάλασσα είχαμε χθες Τετάρτη 14 Αυγούστου στην Αλόννησο.
Ειδικότερα τις μεσημβρινές ώρες, η Λιμενική Αρχή Αλοννήσου ενημερώθηκε, για τον εντοπισμό και ανάσυρση 53χρονου λουόμενου στην παραλία “Αγιος Δημήτριος” ν. Αλοννήσου, ο οποίος έχοντας ακόμα τις αισθήσεις του, διεκομίσθη με ασθενοφόρο όχημα στο Κέντρο Υγείας Αλοννήσου, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του.
Προανάκριση διενεργείται από την οικεία Λιμενική Αρχή, ενώ η σορός του ανωτέρω πρόκειται να μεταφερθεί στην Ιατροδικαστική Υπηρεσία Θεσσαλονίκης για τη διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.