Εκλογοαπολογιστικό Συνέδριο της ΠΟΜΑμεΑ Θεσσαλίας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
Εν μέσω εξαιρετικά δυσμενούς οικονομικής συγκυρίας και εξαιρετικής πίεσης, που βιώνουν τα άτομα με αναπηρία και οι οικογένειές τους, η Περιφερειακή Ομοσπονδία Ατόμων με Αναπηρία Θεσσαλίας ανακοινώνει
ότι στις 23 Οκτωβρίου και ώρα 10:20, θα πραγματοποιηθεί η έναρξη των εργασιών του 2ου Εκλογοαπολογιστικού Συνεδρίου της, στην αίθουσα «Όλυμπος Ι» του Ξενοδοχείου «Classical Larisa Imperial” (Φαρσάλων 182, Λάρισα).
Στις εργασίες του Συνεδρίου θα παραστεί και θα τιμήσει με την παρουσία του ο Πρόεδρος της Εθνικής Συνομοσπονδίας Ατόμων με Αναπηρία – Ε.Σ.Α.μεΑ. και του Ευρωπαϊκού Φόρουμ των Ατόμων με Αναπηρία – E.D.F. κ. Γιάννης Βαρδακαστάνης
Τελευταία τροποποίηση στις21 Οκτωβρίου 2011, 12:49