Με τον Πρόεδρο της Κ.Ε.Δ. συναντήθηκε ο Κ. Γερακούδη Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Θεσσαλία
- Εκτύπωση
Τη Γ.Γ. της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Θεσσαλίας – Στερεάς Ελλάδας, Καλλιόπη Γερακούδη, επισκέφθηκε σήμερα Τρίτη ο νεοεκλεγείς πρόεδρος της Κ.Ε.Δ., Δήμαρχος Καλλιθέας Κώστας Ασκούνης, συνοδευόμενος από τον πρόεδρο της Π.Ε.Δ. Θεσσαλίας, Δήμαρχο Κιλελέρ, Ρίζο Κομήτσα.
Στη διάρκεια της συνάντησης τους είχανε την ευκαιρία να συζητήσουν την πορεία υλοποίησης του Καλλικράτη, τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι νέοι Δήμοι της χώρας και τις απαραίτητες παρεμβάσεις προκειμένου αυτά να επιλυθούν.
Συζητήθηκαν επίσης γενικότερα θέματα της Κυβερνητικής πολιτικής αλλά και οι τελευταίες κρίσιμες για τη χώρα εξελίξεις.
Τελευταία τροποποίηση στις25 Οκτωβρίου 2011, 22:24